На Дніпробуді у Кам’янському облаштовують сходи до пляжу затоки
Опубліковано: 29.05.2026 Поділитися 🔗 Поділитися матеріалом 🔗 Скопіювати посилання ✉ Email Facebook Telegram vb Viber wa WhatsApp x X
У Кам’янському покращують умови в літніх зонах відпочинку. Так, наприклад, на Дніпробуді замість провалля на спуску до затоки (біля містка) облаштовують довгоочікувані сходи.
Нагадаємо, з таким проханням місцеві мешканці звернулися до міського голови Андрія Білоусова. І ось – роботи розпочалися. Зараз тут монтують сходові марші, після чого буде проведено благоустрій.
Спуск на основний пляж затоки цього літа стане більш комфортним.







Коментувати