37-річний українець намагався виїхати потягом через пункт пропуску «Чоп (Дружба)». Про це розповіли на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України.
Прикордонники Чопського загону викрили спробу незаконного перетину державного кордону громадянином України призовного віку.
Інцидент стався у пункті пропуску «Чоп (Дружба)» на кордоні з Угорщиною. 37-річний чоловік прямував за кордон потягом та під час перевірки надав документи, які нібито підтверджували його інвалідність.
Однак прикордонники виявили у посвідченні особи з інвалідністю та довідці ознаки підробки. Зокрема, бланки та захисні елементи документів не відповідали встановленим зразкам.
Під час спілкування чоловік зізнався, що придбав фальшиві документи у знайомого за 3 тисячі доларів США.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу Національної поліції. У діях чоловіка вбачають ознаки кримінального правопорушення за ст. 358 Кримінального кодексу України — підроблення та використання підроблених документів.
Як зазначають у прикордонній службі, від початку року прикордонники Чопського загону вже виявили близько 40 підроблених або недійсних документів.


Закарпаття онлайн
28 травня 2026р.



Коментувати