HLTV
Легендарний український снайпер Олександр "s1mple" Костилєв підбив підсумки своїх виступів за FaZe Clan та поділився думками на рахунок продовження своєї ігрової кар'єри.
"Мені сподобалось грати в Далласі, коли ми грали зі scullz та після буткемпу – мені все сподобалось. Мені насправді подобаються всі ці хлопці. Ми чудово провели час.
Побачимо, що буде. Однак, я впевнений, що знайду новий дім до кінця цього року.
Читайте також"Іноді важко вибратися з в’язниці". S1mple – про перехід в FaZe Clan
Навіть якщо FaZe не збираються мене купувати, навіть якщо NAVI не захочуть відпускати мене – я все одно знайду дім, бо хочу грати. Але що б не сталося – FaZe Up", – розповів 27-річний українець.
Нагадаємо, у травні цього цього календарного року команда американо-європейської кіберспортивної організації FaZe Clan орендувала Олександра. Проте, права на гравця все ще належать українській організації Natus Vincere.
У складі FaZe Костилєв відіграв 2 турніри. Йдеться про IEM Dallas 2025, на якому команда українця посіла 9-12 підсумкове місце, а також про американський мейджор (BLAST.tv Austin Major 2025) – 5-8 місце.








Коментувати