Активісти назвали зрізку дерев екоцидом, натомість у мерії зазначили, що майже 70 дерев є аварійними та підлягають видаленню
У Львові на проспекті Чорновола зрізали дерева, щоб облаштувати майбутній пішохідний бульвар. Першими на це увагу звернули у громадській організації “Зручне місто”. Там назвали такі дії екоцидом та зазначили, що під виглядом облаштування бульвару знищують дорослі зелені насадження. А сам проєкт, за їхніми словами, не проходив належного обговорення з громадою. Натомість у мерії зазначили, що на місці майбутнього бульвару планують зрізати ще дерева, бо вони перебувають в аварійному стані.
Громадські активісти звернули увагу, що зараз триває так званий період тиші, коли не можна проводити роботи, які можуть шкодити птахам під час гніздування. У ГО опублікували фото на яких видно зрізані стовбури дерев, однак тчону кількість їх не вказали.








Коментувати