У Нікополі запровадили аварійні відключення світла та призупинили водопостачання
Опубліковано: 13.05.2026 Поділитися 🔗 Поділитися матеріалом 🔗 Скопіювати посилання ✉ Email Facebook Telegram vb Viber wa WhatsApp x X
У прифронтовому Нікополі запроваджено аварійні відключення електропостачання. Про це повідомив міський голова Олександр Саюк.
За словами мера, енергетики вже працюють над усуненням пошкоджень, щоб якнайшвидше повернути світло в оселі містян.
Також у місті тимчасово припинено водопостачання: на КП «Нікопольводоканал» проінформували, що це пов’язано з проведенням аварійно-ремонтних робіт.






Коментувати